Колишній головний тренер збірної України, легендарний футболіст Андрій Шевченко закликав спортсменів у всьому світі бойкотувати представників Росії.

Спільно з “1+1 media” спортсмен запустив проект “Спортивний фронт”.

Мета кампанії-блокування російських збірних і команд, бойкот спортсменів-росіян, які висловилися за війну або не озвучили свою позицію, і всебічна підтримка українського спорту.

За словами Шевченка, те, що він почав – це масштабна комунікаційна кампанія, а також серія ініціатив, відеороликів та акцій, покликаних привернути увагу міжнародного спортивного ком’юніті до війни в Україні.

У Мережі вже можна подивитися перший відеоролик проекту, героєм якого особисто став Андрій. Відео знято на стадіоні в частково зруйнованому від ракетного удару мікрорайоні, де свого часу жив Шевченко з сім’єю, пише hyser.

Лейтмотив відео – “мовчання вбиває”. Команда проводить яскраві паралелі, в яких умовах сьогодні змушений жити кожен українець в результаті війни Росії і як мовчання російських спортсменів, що мають колосальну аудиторію по всьому світу, щодня вбиває багатьох невинних людей.

“Українські стадіони замовкли… Однак ми, спортсмени всього світу, не повинні мовчати. Закликаю кожного підтримати бойкот російських спортсменів, збірних і команд, поки йде війна. Підтримайте Україну на спортивному фронті”, – закликає Андрій Шевченко у відео.