За ініціативи громади та депутатського корпусу Київської міської ради у мікрорайоні «Пріорка» планують створити сквер між провулком Попова, 5-а та вулицею Агрегатною, 2. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Київської міської ради.

«З метою забезпечення благоустрою території та уникнення суспільного резонансу в мікрорайоні «Пріорка» планується створення нового скверу. Цей проєкт є частиною концепції «Нового Оболонського двору», яка базується на створенні невеликих зелених зон біля житлових масивів для прогулянок та відпочинку місцевих жителів», повыдомив депутат Київської міської ради, член Постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Богдан Чорній.

Створення скверу включає: капітальну реконструкцію двору з зонуванням території, будівництво нового дитячого та спортивного майданчику, встановлення системи автоматичного поливу, окрему територію для вигулу домашніх улюбленців, встановлення контейнерів для сортування сміття, збільшення кількості паркомісць шляхом оптимізації захаращених територій, облаштування парковок для велосипедів, встановлення нового освітлення прибудинкової території та підключені до загальної системи «Безпечне місто».

Як писав FIZO, на Солом’янці у Києві планують створити сквер з майданчиком для Workout.