Кабінет міністрів виключив в оновленій постанові про продовження карантину з 22 червня до 31 липня пункт про заборону роботи закладів громадського харчування, готелів і баз відпочинку, розважальних закладів та фітнес-центрів.

Згідно з оприлюдненим у п’ятницю документом, тепер в цьому пункті забороняється тільки діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Раніше Кабмін робив виключення з заборони роботи закладів громадського харчування, ТРЦ і готелів, наприклад, дозволяючи обслуговування чотирьох відвідувачів за столиком на вулиці з дистанцією між столиками 1,5 м, а також вводив додаткові послаблення в регіонах, які відповідали відповідним ознаками.

В оновленій постанові залишилася тільки заборона на проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю понад однієї людини на 5 кв. м площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід.

На організатора заходу накладається відповідальність за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5 м.

Раніше цей пункт також звучав жорсткіше: заборонялося проведення таких заходів з кількістю учасників понад 10 осіб. Виняток робився для роботи держорганів і органів місцевого самоврядування, навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних, навчально-тренувальних професійних спортивних клубів командних видів спорту, а також екскурсійного обслуговування груп в кількості до 50 чоловік.

У новій карантинній постанові, яка набрала чинності з 22 червня, право встановлювати обмеження на роботу закладів громадського харчування, готелів, проведення масових заходів, роботу спортзалів або установ культури надано регіонам зі значним поширенням COVID-19 за поданням головного державного санітарного лікаря регіону.

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК