Київський іподром 26 червня запрошує киян та гостей міста відвідати кінні перегони. У цей складний воєнний час іподром відновив роботу та організовує кінні перегони, які безоплатно можуть переглянути всі охочі.

Цієї неділі киян та гостей міста запрошують відвідати шість заїздів коней рисистих порід, у змаганнях візьмуть участь 36 тварин.

Команда іподрому вирішила проводити сімейні заходи, тому окрім самих заїздів на території буде організовано конкурси для дітей та заохочувальні лотереї.

“Коні є благородними та витривалими тваринами, тому в цей час повномасштабної війни ми вирішили присвятити їх заїзди містам-героям України. Кожен з нас віддає шану величним містам, в яких люди згуртувались та підтримують один одного. Разом ми сила, оскільки ворог в нас один, і нам є заради чого боротись. Також під час заходу всі охочі зможуть долучитись до збору коштів для допомоги ЗСУ», – процитувала співробітників у Facebook Київська міська рада.

Захід відбудеться на території Київського іподрому за адресою проспект Академіка Глушкова, 10. Початок о 13:00. Вхід вільний.

Для безпеки за сигналом повітряної тривоги відвідувачі мають негайно покинути територію та прямувати до найближчого укриття.

Як писало FIZO, перші заїзди коней французької рисистої породи на Київському іподромі вперше після початку війни відбулися 19 червня.