Сьогодні, 28 січня, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру на Турківщині стартував чемпіонат України з лижних гонок. Участь у ньому візьмуть дорослі спортсмени з різних куточків України.

Західний реабілітаційно-спортивний центр для проведення змагань обрали невипадково. Центр є однією з найсучасніших спортивних баз України та Європи. Лижні траси загальною довжиною 5,5 км пройшли сертифікацію Міжнародної федерації лижного спорту FIS.

Стадіон для лижних гонок з боксами призначений для проведення індивідуальних стартів, стартів гонок переслідування, мас-стартів та естафетних стартів.

«Для спортивного життя Львівщини 2021 рік почався дуже вдало: ми вже провели ряд національних змагань, а на лютий заплановано ще більше. Дуже тішить, що учасники змагань завжди відзначають високий рівень організації та те, наскільки сучасними є наші спортивні бази. Сподіваємось, спортсмени, які завтра приїдуть на Чемпіонат з лижних перегонів, теж залишаться задоволеними та ще неодноразово завітають на Львівщину», – зазначив керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Змагання триватимуть до 4 лютого. Нагадаємо, завтра на базі Західного реабілітаційного центру завершиться чемпіонат України серед спортсменів з порушенням слуху.

Джерело