Українець Богдан Колмаков став чемпіоном Всесвітніх ігор-2022 у паркурі. Спортсмен виграв історичне золото, адже дисципліна паркуру дебютувала у програмі Всесвітніх ігор. Про це повідомляє isport.

Примітно, що українець мав дебютувати учора у фрістайлі, проте не вийшов на старт. У четвертий день Ігор проводились змагання у швидкості, де Богдану вдалося випередити всіх своїх конкурентів.

Колмаков показав найкращий результат у кваліфікації, показавши час – 21.59 секунд. У фіналі він покращив результат, що дозволило йому виграти змагання – 20.75 секунд. Друге місце посів представник Італії Андреа Конзоліні (20.98 с.), а трійку найкращих замкнув британець Давид Нелмес (21.95 с.).

Варто зазначити, що Богдан у 2021 році виграв етап Кубка світу у Софії у дисципліні – швидкість.

У медальному заліку збірна України посідає третє місце. За загальною кількістю нагород наша команда також йде третьою.