Компанія Future, яка допомагає бажаючим знайти собі тренера та відстежувати тренування за допомоги Apple Watch, повідомила про залучення $75 мільйонів в рамках інвестиційного Раунду С, від SC.Holdings та Trustbridge Partners. Таким чином загальна сума інвестицій склала $110 мільйонів.

Future дозволяє користувачам за $150 на місяць знайти собі фітнес-тренера, який створить план тренувань та відстежуватиме прогрес підопічного. За словами членів команди, компанія має найбільшу в США мережу тренерів.

Отримані кошти підуть на рекламне просування та працевлаштування частини тренерів мережі на повний день. Також, за непідтвердженими даними, серед планів Future – вихід на ринки здорового харчування та управління стресом.

Серед інвесторів компанії – багато індивідуальних вкладників, які повірили у цей стартап. Зокрема, актриса Кейт Хадсон, гольфіст Рорі Макілрой, через власний фонд інвестував баскетболіст Кевін Дюрант, також долучилась компанія-власниця кількох спортивних команд Harris Blitzer Sports & Entertainment.