У ВДНГ розповіли, який вигляд матиме майбутній спортивний кластер на Виставці і коли почнуть приймати гостей локації. Секрети розкрили на сторінці ВДНГ у Facebook.

Так, першим уже 24 серпня відкриється урбан-парк. Простір буде призначений для активних занять вуличними культурами, проведення батлів і джемів, реалізації спортивних проектів та медійних заходів.

А Street Culture Hub об’єднає спільноту вуличних культур із різних міст України та відомих атлетів, артистів і різноманітні команди.

Загалом до спорткластера ВДНГ увійдуть: бігові й велодоріжки із професійним покриттям, локації для занять TRX, кросфітом, йогою та фітнесом, облаштовані зони із тренажерами для силових і кардіотренувань, столи для настільного тенісу, басейн із трампліном, баскетбольні й футбольні майданчики, скеледром, бетонний скейт-парк та інші локацій для занять спортом просто неба. Вхід на більшість локацій буде вільним.

Як писав FIZO, проект реалізується ВДНГ разом з Big City Lab  та Street Culture  за підтримки Офісу Президента України і в рамках президентських програм «Велике будівництво» та «Здорова Україна».