23 травня на рівненському мототреці відбувся Відкритий Кубок області серед юнаків, присвячений 62-річчю рівненського спідвею. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Рівненської міської ради.

Участь у змаганнях взяли восьмеро гонщиків з Рівного та один латвієць. Спортсмени змагалися на мотоциклах з об’ємом двигуна 125 кубічних сантиметрів.

Відкритий Кубок Рівненської області став першою спідвейною гонкою на рівненському треку у цьому році.

За підсумками змагань І місце посів Дамір Філімонов (Рига, Латвія), ІІ місце – Роман Капустін, ІІІ місце – Михайло Тимощук (обоє рівняни).

Одночасно з юнаками відбувався турнір серед дітей, в якому призерами стали Арсен Троцюк, Богдан Гайдим та Артем Кондратюк.