Туристичному велосипедному шляху із Миколаєва до селища Розділ присвоїли реєстраційний номер – № 5013. Велосипедний шлях пролягатиме лісовими та польовими дорогами. Таке рішення було прийняте на засіданні експертної комісії з питань мережі туристичних шляхів у Львівській області, яке відбулося у Львівській ОДА 25 лютого.

«Тішить той факт, що громади почали активізовуватись у напрямку розвитку туристичних шляхів. Так, минулого року у Тростянецькій громаді було присвоєно номери пішому та велосипедному шляхам «У пошуках Золотої колиски», а у Миколаївській громаді – водному регіональному туристичному шляху №11. Тепер обидві громади можуть скооперуватись над розвитком нових туристичних пропозицій і, таким чином, затримати у себе туриста на довше», – зазначив заступник керівника управління туризму та курортів Львівської ОДА Тарас Лозинський.

Також, комісія обговорила питання розвитку міжнародних шляхів і потребу прокладання територією Львівщини відрізку маршруту E8 Європейської асоціації мандрівників (ERA). У перспективі він поєднає територію Європи від Ірландії до Босфору.

Джерело