У Рівному тренери та спортсмени влаштували тренування під будівлею міської ради на вулиці Соборній. Таким чином вони хочуть привернути увагу до того, що зали, на відміну від багатьох інших закладів – досі зачинені і так триває майже чотири місяці, повідомляє Суспільне.

Попри дощ, який почався зранку, на 11:00 до міської ради на акцію-флешмоб прийшло близько 30 учасників.

Цей захід напередодні анонсувала президентка Федерації бразильського джиу-джитсу і греплінгу в Рівненській області Олена Ліснічук.

«Нам не дають дозвіл, ми не можемо бути в залах, тому змушені тренуватися на вулиці», – пояснила вона та закликала приходити з карематами, татамі й іншим спортінвентарем.

О. Ліснічук також зазначила, що про акцію мерію повідомила офіційно, учасників попросила бути у масках та тримати дистанцію.

Нагадаємо, спортсмени приходили з проханням про відкриття залів до мерії 24 червня. Тоді працівники спортивної галузі передали письмове прохання дозволити працювати їх закладам, його мали розглянути на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). Однак, позитивного рішення з цього приводу до 7 липня не було.