ПрАТ «Київспецтранс» у рамках міського пілотного проекту з впровадження роздільного збору твердих побутових відходів придбало 120 контейнерів для збору пластику та скла, які наразі встановлюються в центральних районах Києва. Про це йдеться на сторінці «Київспецтранс» у Facebook.

Згідно повідомлення, зібрану таким чином вторинну сировину доставлятимуть на сортувальну лінію і відправлятимуть далі на переробку. Проте, куди саме, підприємство не вказує.

Нагадуємо, що у контейнер для збору скла можна викидати: цілі та биті скляні банки, віконне скло, пляшки з-під напоїв, ліків, косметики. Не можна викидати: порцеляну, кераміку, дзеркала, будь-які лампочки.

У контейнер для збору пластику можна викидати: пластикові пляшки та упаковку зі всіма цифрами, окрім 3 та 7, пакети з супермаркетів, плівку стрейч, бульбашкову та поліпропіленову плівку, одноразові стаканчики та контейнери. Дуже бажано задля економії місця попередньо зім’яти пляшки та зняти з них кришки.

Не можна викидати: пляшки та упаковку з маркуванням цифрами 3 та 7, предмети, які містять папір або метал, сильно забруднені жиром предмети.