На ГК «Буковель» Фестиваль моржів, який традиційно влаштовували на Водохреще, через пандемію коронавірусу не відбудеться. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на прессекретаря курорту Віталію Васильчук.

«Через карантинні обмеження традиційний Фестиваль моржів, що вже багато років проходить у ГК «Буковель» на Водохреще, скасовано», – зазначила В. Васильчук.

Втім, за її словами, для гостей, які таки вирішать зануритися у Йорданську воду, на «Буковелі» облаштують місця для купання.

«Ми облаштуємо відповідні місця на малому буковельському озері в центрі курорту. Місця для купання будуть підготовлені та забезпечені усім необхідним», – додала В. Васильчук.

За її словами, жодних розважальних заходів та нагородження, як це було на Фестивалі моржів, цього разу на курорті 19 січня не передбачено.

Раніше Фестиваль моржів проходив на малому буковельському озері 19 січня. Організатори влаштовували концерти, рахували кількість учасників і нагороджували дипломами сміливців, які долучалися до рекордів. Зазвичай у заході брали участь кілька сотень людей. Торік, наприклад, зафіксували близько двох тисяч учасників.