У нідерландській Гаазі закінчився останній змагальний день Ігор Нескорених. Він проходив у двох видах спорту: велоспорті, а також баскетболі на візках, повідомляє Суспільне.

Для України останній змагальний день Ігор Нескорених минув без нагород. А перед цим у шостий день змагань за крок від «бронзи» зупинився важкоатлет Сергій Наумов, який посів четверте місце.

Тож збірна України закінчила виступи на Іграх Нескорених з 16 нагородами, п’ять з яких виявилися золотими. Трьом спортсменам вдалося закінчити змагання, вигравши дві медалі: Віктор Легкодух здобув «золото» та «срібло» у штовханні ядра та веслуванні відповідно, Ігор Галушка медалі того ж ґатунку взяв у двох видах веслування, а Андрій Бадарак виграв «золото» та «бронзу» у плаванні.

Усі медалісти України на Іграх Нескорених-2020:

«Золото» (5): Родіон Сітдіков (штовхання ядра), Віктор Легкодух (штовхання ядра), Сергій Прядка (штовхання ядра), Андрій Бадарак (плавання, 50 м на спині), Ігор Галушка (веслування, 4 хвилини).

«Срібло» (5): Артем Лукашук (стрибки в довжину), Дмитро Афанасьєв, Василь Стуженко та Сергій Калитюк (стрільба з лука, командні змагання), Рустам Росул (штовхання ядра), Ігор Галушка (веслування, 1 хвилина), Віктор Легкодух (веслування, 4 хвилини).

«Бронза» (6): Іван Герецун (стрибки в довжину), Олексій Бобчинець (біг на 1500 м), Анна-Софія Пузанова (стрільба з лука), Іван Лепеха (плавання, 50 м вільним стилем), Андрій Бадарак (плавання, 50 м брасом), Ігор Безкорований (веслування, 1 хвилина).