Після реконструкції відновить роботу фізкультурно-оздоровчий  комплекс на вул. Райдужній, 33-А у Дніпровському районі, який не експлуатувався понад 15 років. Наразі роботи з реконструкції тривають за графіком. Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова під час засідання Постійної комісії Київради з питань освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту.

«Фізкультурно-оздоровчий комплекс на Райдужній не експлуатувався та знаходився в аварійному стані понад 15 років. Тож реконструкція та відновлення комплексу для мешканців міста, і Дніпровського району зокрема, дуже необхідні», – зауважила О. Говорова.

За її словами, на сьогодні отримано новий графік будівельно-монтажних робіт. Минулого тижня проведено ще одне засідання з підрядною організацією та отримано новий план робіт із реконструкції. Наразі готується додаткова угода на авансування об’єкта за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Триває робота щодо формування переліку необхідного обладнання та спортивного інвентаря спільно з федераціями з видів спорту.

Загалом реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу дозволить розвантажити існуючі спортивні споруди столиці. Більш того, такі заходи дозволять збільшити кількість дітей, які займаються фізичною культурою та спортом, адже пропускна спроможність збільшиться до 117 учнів на годину.

«На території закладу передбачені зала з рингом для тренувань та змагань, універсальна спортивна зала з ігрових видів спорту та єдиноборств, тренажерна зала, зала фітнесу. Учні комплексу зможуть займатися баскетболом, футболом, кікбоксингом, боксом, хортингом, боротьбою вільною та греко-римською тощо. Біля споруди планується спортивний майданчик. Більше того, в результаті реконструкції буде створено 30 робочих місць», – зауважила О. Говорова.

Вона додала, що реконструкцію планується завершити в грудні 2021 року.

Зазначимо, що замовником робіт із реконструкції є КП «Спортивний комплекс».

Як писав FIZO, Під Києвом триває реконструкція Олімпійського навчально-спортивного центру “Конча-Заспа”. Комплекс має стати центром підготовки спортсменів національних збірних команд з олімпійських видів спорту.